C812 - Çift Hat Caller Id Sipariş Sistemi

C812 - Caller id cihazı
C812 - Caller id cihazı alt görünüm
Cidshow satın al
C812 - Caller id cihazı bağlantı şekli

C812, müşteri tanıma ve sipariş takip sistemlerinde, telefonla hızlı sipariş için tercih edilen üründür.  CID602 model ürünümüz geliştirilerek C812 (Yeni model V8) olarak güncellendi.
Telefonla sipariş almak artık çok kolay, Abone tekrar ararsa adres sormayın. Daha zil çalarken kimin aradığını görerek görüşme esnasında kaliteli hizmet sağlayın. Halı yıkama, kuru temizleme firmaları, taksi, köfte, balık restoran, tantuni, müşterilerine ev ve işyerinde hizmet sağlayan işletmeler için bu ürün özel olarak tasarlandı. Eğer 2 den fazla sipariş hattınız varsa  Dört hat kapasiteli C814 model kullanılır

Cidshow - Caller id cihazı çok hatlı kullanım şekliÖnceki  model ile   uyumlu uygulamalar,  kurulum tamamlandığında bu model ile uyumlu hale gelir. Güncel kurulum, Destek sayfamızdan indirilebilir. Eski uygulamaları değiştirmek gerekmez.  Yeni V8 serisi ürünlerimiz, daha fazla sinyal biçimini destekliyor. Ayrıca sinyal algılama kabiliyeti geliştirildi. Tesisat sorunları nedeniyle oluşabilecek problemlerin giderilmesi amaçlandı. 

Arayan numarayı gösteren cihaz, efsane ürün CIDSHOW. USB portuna takılan cihaz ve yazılım desteğiyle gelen tüm çağrıları görmenizi sağlayan cihazdır. Tercihinize göre 2 veya 4 adet telefon hattını bağlayabilirsiniz. Müşteriniz sizi aradığında, Caller ID cihazı arayan numarayı programa aktarıyor. Bu sayede isim, ünvan, adres ve hatta  önceki siparişler gibi detaylı bilgilerin tutulduğu müşteri kaydına ulaşılır. Caller ID cihazı, gelen çağrının telefon numarasını tespit ederek bilgisayara iletir. Kafe, restoran yazılımınız, Caller ID cihazından gelen telefon numarasının kayıtlı olup olmadığını kontrol eder.   İlk defa arayan müşteri olursa, numarası kayıtlı değildir.  Otomatik olarak yeni kayıt penceresi açılır. Numara kayıtlıysa bu müşterinin bütün bilgilerinin yanında kayıtlı olan menüyü de getirecektir. Menü kısmında müşterinin isteklerini kolayca seçilir,  siparişi hemen alabilirsiniz. Bu kolay ve hızlı sipariş sisteminin etkin olması için ilk aramalarda müşterilerin bir defaya mahsus kayıt edilmesi gerekmektedir.  CIDshow caller id ürünlerimiz büyük kolaylık sağlar..

 

 
Yüksek Teknoloji

Tek, çift veya dört hat kapasiteli modeller aynı bilgisayara bağlanabilir.
Hat girişleri, kendisine gelen çağrıyı bağımsız algılar.
Birden fazla hat bağlanmışsa aynı anda birden fazla hattınıza çağrı gelmesi durumunda, çağrıların tümü bilgisayara aktarılır. Bu özellik kullandığımız ileri teknoloji ile sağlanmaktadır.

Çift Hatlı Sistem Paket İçeriği:
1 Adet Çift hatlı Caller ID Sistemi C812
1 Adet USB kablosu
2 Adet telefon bağlantı kablosu