C814 - Dört Hat Kapasiteli
Caller Id Sipariş Sistemi

C814 - Caller id cihazı
C814 - Caller id cihazı alt görünüm
Cidshow satın al
C814- Caller id cihazı bağlantı şekli

C814, müşteri tanıma ve sipariş takip sistemlerinde, telefonla hızlı sipariş için tercih edilen üründür.  CID604 model ürünümüz geliştirilerek C814 (Yeni model V8) olarak güncellendi.

Cihazı çalıştırmak için güncel kurulum dosyası gerekir. Birden fazla cihaz, aynı bilgisayara bağlanabiliyor. Örneğin 4 adet 4 hatlı cihaz bağlanarak 16 hat kapasitesi elde edilebilir. Aynı bilgisayara 4 veya 2 hatlı ve tek hatlı cihazlar birlikte bağlanabilir.

Kolay Entegrasyon
Yazılım geliştirenler, için , kendi uygulama ve çözümlerine entegre olarak mükemmel çalışır.
Gerekli kodlar ve dosyalar teknik uzmanlarımızca itinayla hazırlandı. SDK, API kodları ve örnek uygulamaları gönderiyoruz. Destek sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Fazla hattı olan mekanlar için birden fazla cihaz aynı bilgisayarda çalışyor. Bu şekilde çalışması için cihazların yeni nesil cihaz olması gerekmektedir. Misal, 4 adet 4 hatlı cihaz bağlanırsa, 16 hat kapasite olur. Aynı bilgisayara 4 veya 2 hatlı ve tek hatlı cihazlar birlikte kullanılabilir.
 

Kolay Kurulum
Cihazın kurulumu çok kolaydır; Size bildirdiğimiz sürücüyü  bilgisayara kuruyorsunuz. Böylece kurulum tamamlanıyor ve Test uygulaması açılıyor. Sonra da usb kablosu ile bilgisayarınızın usb portlarından birine takılır ve bilgisayar sistemi tarafından otomatik olarak algılanır. 2 hatlı cihaz bağlantısı için sabit telefonunuzun ana hat girişini cihazın 1.portuna, diğer yanındaki portuna ise telefonunuzdan gelen kabloyu takarak telefonunuzu sisteme entegre etmiş olursunuz.

Artıkl size gelen çağrılar olduğunda, arayan numara hemen bilgisayarınıza aktarılır. Uygun bir program ile birlikte kullanıldığında hattınıza gelen tüm çağrıları bilgisayarınıza kayıt edebilir veya mevcut kayıtlara kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin paket servis yazılımı kullanarak gelen aramaları kontrol edebilir ve müşterilerinizi tanıyarak siparişlerini kolayca alabilir, önceki kayıtlarına ve tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

 

Cidshow - Caller id cihazı çok hatlı kullanım şekliYüksek Teknoloji
Tek, çift veya dört hat kapasiteli modeller aynı bilgisayara bağlanabilir.
Hat girişleri, kendisine gelen çağrıyı bağımsız algılar.
Birden fazla hat bağlanmışsa aynı anda birden fazla hattınıza çağrı gelmesi durumunda, çağrıların tümü bilgisayara aktarılır. Bu özellik kullandığımız ileri teknoloji ile sağlanmaktadır.

Dört Hatlı Sistem C814 Paket İçeriği:
1 Adet Dört hatlı Caller ID Sistemi C814
1 Adet USB kablosu
4 Adet telefon bağlantı kablosu