CID604 - Dört Hat Kapasiteli
Caller Id Sipariş Sistemi

cid604- Caller id cihazı
CID604 Caller ID cihazı
 Yeni modeli > C814
Cidshow satın al

CID604, müşteri tanıma ve sipariş takip sistemlerinde, telefonla hızlı sipariş için tercih edilen üründür.  Bu ürünümüz geliştirilerek C814 (Yeni model V8) olarak güncellendi.

Müşteri tanıma ve sipariş takip sistemlerinde, telefonla hızlı sipariş için tercih edilen üründür.

CID604, 4 tane telefon hattı için kullanılır. 1 veya 2  hat için diğer ürünlerimiz kullanılabilir.

Yazılım geliştirenler  üretimini yaptığımız Caller ID cihazlarını, kendi uygulama ve çözümlerine entegre edebilirler.  Gerekli  örnek kodlar  ve bileşenler tarafımızdan sağlanmaktadır.

Cihazı çalıştırmak için güncel kurulum dosyası gerekir. Birden fazla cihaz, aynı bilgisayara bağlanabiliyor. Örneğin 4 adet 4 hatlı cihaz bağlanarak 16 hat kapasitesi elde edilebilir.   Aynı bilgisayara 4 veya 2  hatlı ve tek hatlı cihazlar birlikte bağlanabilir.

 

 

Cihazı çalıştırmak için güncel kurulum dosyası gerekir. Birden fazla cihaz, aynı bilgisayara bağlanabiliyor. Örneğin 4 adet 4 hatlı cihaz bağlanarak 16 hat kapasitesi elde edilebilir. Aynı bilgisayara 4 veya 2 hatlı ve tek hatlı cihazlar birlikte bağlanabilir.

 

Cidshow - Caller id cihazı çok hatlı kullanım şekliYüksek Teknoloji
Tek, çift veya dört hat kapasiteli modeller aynı bilgisayara bağlanabilir.
Hat girişleri, kendisine gelen çağrıyı bağımsız algılar.
Birden fazla hat bağlanmışsa aynı anda birden fazla hattınıza çağrı gelmesi durumunda, çağrıların tümü bilgisayara aktarılır. Bu özellik kullandığımız ileri teknoloji ile sağlanmaktadır.

Dört Hatlı Sistem C814 Paket İçeriği:
1 Adet Dört hatlı Caller ID Sistemi CID604
1 Adet USB kablosu
4 Adet telefon bağlantı kablosu